Rytual Kerastase Fusio Dose

Rytuał Kerastase Fusio-Dose

Rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny Kerastase Fusio-Dose zapewnia natychmiastową przemianę Twoich włosów oraz trwały rezultat. Dowiedz się więcej na temat kuracji Fusio-Dose i odwiedź nasz salon, aby poddać się profesjonalnej diagnozie włosów.

Pielęgnacja Fusio Dose to spersonalizowana pielęgnacja z przełomową technologią i substancjami aktywnymi.

Koncentraty odpowiadają na różnorodne podstawowe potrzeby włosów. Te potrzeby są identyfikowane przez fryzjera podczas etapów diagnozy: połysk, odżywianie czy wzmocnienie. To od Twojego fryzjera zależy, który zabieg będzie dla Ciebie. Z drugiej strony, booster zostanie wybrany przez Ciebie, aby spełnić Twoje osobiste pragnienie włosów. W tej chwili istnieje do 42 różnych możliwości miksowania.

Cząsteczki Fusio-Dose są do 100 razy mniejsze niż tradycyjny produkt do pielęgnacji włosów. Jego unikalna technologia umożliwia natychmiastową przemianę włosów dzięki lekkiemu wykończeniu.

 

Fusio-Dose odmieni Twoje włosy w mniej niż 15 minut dzięki specjalnie dobranej mieszance, która zaspokaja 2 potrzeby włosów w 1 aplikacji!

Kerastase Fusio-Dose jest tak potężny dzięki lekkiej, skoncentrowanej konsystencji, natychmiast się wchłania i pielęgnuje włosy od wewnątrz i na zewnątrz.

 


Cena od 110 zł. do 130 zł.

Powrót