OlaPlex

Połamane, suche i zniszczone włosy. Dzięki nowej technologii OLAPLEX nie musisz rezygnować z koloryzacji i możesz bawić się kolorami, a Twoje włosy będą wygładzone, lśniące, zdrowe i co dla Ciebie najważniejsze, farbowane i rozjaśniane . 

Czym dokładnie jest Olaplex i jak działa?
 
Olaplex to system, który służy do rekonstrukcji i odbudowy zniszczonych włosów. Olaplex odtwarza i rekonstruuje mostki siarczkowe włosów będące podstawowym elementem naszych włosów. To właśnie od stanu mostków siarczkowych zależy struktura naszych włosów to, czy są one zniszczone, czy też zdrowe, oraz jaki mają kształt.
 

Jakim włosom poleca się zastosowanie tego preparatu?

 
Olaplex jest to system regenerujący i pielęgnujący włosy, który jest przeznaczony dla osób posiadających zniszczone włosy. Warto pamiętać, że włosy ulegają niszczeniu w dwojaki sposób – mechaniczny: suszenie, prostowanie, czesanie, mycie, kręcenie na lokówkę, niszczenie z powodu działania słońca i wody morskiej itp. oraz chemiczny: farbowanie, trwała, zabiegi keratynowe i wszystkie inne usługi fryzjerskie wykonywane w salonach, wykluczając kuracje odżywcze.
 
Czy Olaplex należy użyć raz, czy lepiej zrobić to wielokrotnie? A jeśli wielokrotnie, to w jakim odstępie czasowym?
 
Jeśli poddajemy nasze włosy częstym zabiegom koloryzacji i stylizacji, to Olaplex zdecydowanie poprawi ich kondycję. Dzięki systemowi Olaplex nawet w przypadku ekstremalnie zniszczonych włosów jesteśmy w stanie przywrócić im taką kondycję, że będą się nadawać do ponownego farbowania.
 
Zdarzają się również przypadki, kiedy włosy są tak zniszczone, że po zabiegu koloryzacji farba spłukuje już po jednym czy dwóch myciach – wtedy powinno się wykonać od 2-4 takich zabiegów Olaplex w ciągu 2 tygodni. Po takiej kuracji włosy powinny już nadawać się do ponownego farbowania. Jeśli natomiast mamy w miarę zdrowe włosy i mało z nimi pracujemy, ale np. wróciliśmy z wakacji i chcemy je odżywić/nawilżyć, to możemy wykonać taki zabieg raz na jakiś czas.
 
Jak długich efektów możemy się spodziewać po takim zabiegu? Czy preparat może po pewnym czasie wypłukać się z włosów? Czy wówczas wracają one do swojego stanu sprzed zastosowania Olaplex?
 
Olaplex nie wypłukuję się z włosów i nie zostaje na włosach. On staję się integralną częścią naszych włosów tak jak nowy tynk i farba na ścianie. Efekty mogą zniknąć z czasem, ponieważ nasze włosy ciągle narażane są na uszkodzenia – jeśli nie chemiczne, to mechaniczne.
 
Zabiegi OLAPLEX: KRÓTKIE ŚREDNIE DŁUGIE
  130,- * 160,- * 200,- *

* Ostateczna cena ustalana po indywidualnej konsultacji z fryzjerem


Powrót

  Zobacz też poniższe prace.    
   

DuoColor w ciepłym odcieniu wraz z pielęgnacją Olaplex.