Aktualności

Jednolity kolor tez jest ladny

Przedstawiamy pracę Agnieszki - jednolita koloryzacja -kolor trójwymiarowy.

Do koloryzacji użyto farby Loreal Inoa. Farba zapewnia pielęgnację włókna włosa. Koloryzacja tym produktem jest trwała, a włosy są miękkie i błyszczące. Formuła koloryzacji Inoaa wykorzystuje przede wszystkim moc olejku tak aby zoptymalizować proces koloryzacji. Agnieszka stonowała koloryzację farbami L'Oréal Professionnel Dia Light.

Wykorzystała również L'Oreal Metal Detox Pre-Treatment Neutralizer, spray do ochronny włosów farbowanych. Zawarte w wodzie metale wnikają w strukturę włosów. Metal Detox ochrania włosy i przywraca im świetną kondycję po koloryzacji.

Po koloryzacji, Agnieszka do umycia włosów zastosowała szampon MetalDetox od L'Oréal Professionnel. Dzięki technologii z Glikoaminą, szampon oczyszcza włókna z metali. Warto pamiętać, że włosy po koloryzacji mają zdecydowanie większą skłonność do wchłaniania metali. Po pielęgnacyjnej kąpieli, włosy stały się miękkie i odżywione.

Istotnym produktem była maska metal detoks. Maska L'Oréal Professionnel Metal Detox zawiera opatentowane składniki takie jak Glikoamina + Ionene, które wnikają głęboko w strukturę włosów zabezpieczając przy tym procesy koloryzacji oraz dekoloryzacji. Maska jest odpowiedzialna za jednolity kolor. Przywraca włosom miękkość i połysk.

Kolejnym użytym produktem przez Agnieszkę było Kérastase L'incroyable Blowdry. Mleczko przeznaczone do stylizacji włosów. To termoochronne mleczko zapewnia utrzymanie kształtu fryzury, chroniąc ją jednocześnie przed działaniem wysokiej temperatury. Zapobiega puszeniu się włosów. Po zastosowaniu mleczka, fryzura zyskała nowy naturalny efekt. Dodatkowo mleczko hamuje przetłuszczanie się włosów. Włosy stały się miękkie o zniewalającym zapachu. 

Agnieszka utrwaliła całą fryzurę lakierem L'Oréal Professionnel Infinium Strong. Dzięki temu produktowi fryzura zyskała objętości, a włosy wyjątkowego wykończenia.

Poniższe zdjęcia najlepiej odzwierciedlają pracę Agnieszki.

agneess salon fryzjerski Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/47 02-797 Warszawa

tel.: 224365676

www.agneess.com biuro@agneess.com