Rytuały Kerastase

Rytuały pielęgnacyjne Kérastase


Siedząc wygodnie w fotelu fryzjerskim i poddając się masażowi skóry głowy marzysz o tym, by móc przedłużyć cenne chwile relaksu choć o kilka minut.

Jako rzemieślnicy w dziedzinie pielęgnacji włosów wydłużyliśmy czas trwania Twojego ulubionego masażu skóry głowy, włączając do niego delikatne, odprężające gesty oraz subtelne nuty zapachowe, aby pozwolić Ci na chwilę zapomnienia. W oparciu o wybrany rytuał, Twoje włosy i skóra głowy zostaną poddane delikatnej, lecz dokładnej sekwencji troskliwych zabiegów, zapewniających im głęboką pielęgnację, od nasady po same końce. Odkryj listę proponowanych Rytuałów i znajdź najbliższy salon Kérastase, aby umówić się na wizytę.

Rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny Fusio-Dose zapewnia natychmiastową przemianę Twoich włosów oraz trwały rezultat. Dowiedz się więcej na temat kuracji Fusio-Dose i odwiedź najbliższy salon, aby poddać się profesjonalnej diagnozie włosów.

Więcej

Chronologiste: Regeneracja
Program pielęgnacyjny Chronologiste został stworzony z myślą o tych, którzy chcą podarować swoim włosom pełnię luksusu. Rytuał rewitalizacyjny Chronologiste działa jak cudowny eliksir, dokładnie oczyszczając i odżywiając osłabione włosy.

Więcej

Wielowymiarowa ochrona włosów koloryzowanych na trzech poziomach personalizacji: uwrażliwienie włókna, grubość włosów i kolor dzięki Tuszom Chromatique.

Więcej

Elixir Ultime: Olśniewający blask
Aby móc poznać wszystkie cenne właściwości luksusowych olejków składających się na legendarny olejek Elixir Ultime, poddaj się Rytuałowi pielęgnacyjnemu, który podzielony jest na pięć etapów dla dogłębnej regeneracji Twoich włosów.

Więcej