Kuracje L`Oreal

"Sprawdzone" sposoby nie zawsze są dobre?

Poznaj usługę Powermix.

SerieXPERT POWERMIX to profesjonalna pielęgnacja, która wykorzystuje zaawansowaną technologię micelarną działającą na całej długości włosów. Składniki odżywcze w bazie oraz składniki aktywne w dodatkach zapweniają włosom błyskawiczną regenerację.

POWERMIX to szybka usługa profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie, dzięki której rezultaty są natychmiastowe i zachwycające.

Wyjątkowość POWERMIX polega na stworzeniu przez fryzjera-eksperta mieszanki, która jest dostosowana specjalnie dla Twoich włosów. Dzięki personalizacji maska najlepiej odpowiada na potrzeby Twoich włosów, nadając im piękny i zdrowy wygląd.

Najważniejsza jest diagnoza!

Kluczem do stworzenia spersonalizowanej maski przez Twojego fryzjera-eksperta jest prawidłowa diagnoza. Gdy znane są potrzeby Twoich włosów, wybór odpowiedniego dodatku staje się prosty!

 

Wzmocnienie

by przeciwdziałać łamaniu się włosów

Wygładzanie

by oswoić niesforne włosy

Odbudowa

by zregenerować uwrażliwione włosy

Odżywienie

by odżywić włókna suchych włosów

Kolor

by nadać blask i chronić kolor

 


Twoja pielęgnacja w domu

Spersonalizowana pielęgnacja, którą możesz stworzyć sama! 4 kapsułki odpowiadające 4 różne potrzeby włosów.

Kolor

Wygładzenie

Odbudowa

Odżywienie

Powermix DIY

Stworzenie maski dedykowanej specjalnie Twoim włosom nigdy nie było prostsze!

Wspólnie z fryzjerem dobierz bazową pielęgnację dla Twoich włosów, która zaadresuje ich główną potrzebę. Zacznij od prawidłowej maski Serie Expert. Wybierz jeden z czterech POWERMIX Shot, który wzmocni Twoją domową pielęgnację. Wlej zawartość opakowania POWERMIX Shot do maski i wymieszaj szpatułką aż do uzyskania jednolitej konsystencji. GOTOWE! I Proste.