Koloryzacja INOA

KOLORYZCJA WŁOSÓW NOWEJ GENERACJI, WPROWADZA FRYZJERÓW I KOBIETY W NOWĄ ERĘ. Aby zaoferować kobietom nowy poziom komfortu i optymalną dbałość o włókno włosa, zachowując przy tym wysoką jakość koloru, naukowcy firmy L’Oréal opracowali rozwiązanie, które zrewolucjonizuje świat koloryzacji włosów i wyprzedzi przyjęte do tej pory standardy technologiczne.

Do tej pory to amoniak był składnikiem najczęściej stosowanym w koloryzacji utleniającej, gdyż pozwalał osiągać optymalne rezultaty kolorystyczne. Laboratoria L'Oréal Research opracowały nową metodę, która nie tylko pozwala osiągnąć taki sam efekt, lecz także dostarcza wiele dodatkowych korzyści zarówno Klientkom jak i fryzjerom.

Sekretem jest system rozprowadzania na bazie olejku, po raz pierwszy wykorzystany w koloryzacji włosów. System ten zwiększa efektywność koloryzacji ułatwiając wprowadzenie w głąb włosa aktywnych składników odpowiedzialnych za kolor, w tym substancji zasadowych. Tym samym zapewnia pełną dbałość o włókno włosa* i wyjątkowe rezultaty kolorystyczne.

Oil Delivery System – System rozprowadzania na bazie olejku. Ta wyjątkowa formuła wykorzystuje inną substancję zasadową niż tradycyjny amoniak. Substancja ta umożliwia rozjaśnianie, które przy takim stężeniu było do tej pory niemożliwie. Efekt? Koloryzacja włosów nowej generacji o bezzapachowej formule.

Wspaniały kolor włosów.

Trwała koloryzacja do włosów bez amoniaku i bez zapachu dla zapewnienia unikalnego doznania podczas koloryzacji. Optymalny komfort skóry głowy. Wybierz naturalne refleksy, wysublimowany blask i perfekcyjne pokrycie.

Bez amoniaku
POKRYCIE
Pokrywa do 100% siwych włosów.
TRWAŁOŚĆ
Trwały kolor. Długotrwały efekt trwałej koloryzacji.
ROZJAŚNIANIE
Aż do 3 poziomów. Dla uzyskania wibrującego i błyszczącego koloru.
CZAS TRZYMANIA
35 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.

 

Zobacz filmy


Powrót

Masz pytania dotyczące koloryzacji włosów?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz