Balejaz

Balejaż, ombre lub klasyczne pasemka: cokolwiek wybierzesz, produkty do rozjaśniania L'Oréal Professionnel zapewnią Ci najlepszy efekt.

Balejage, kontrast to gra kolorów i światła...

Jest to podkreślenie różnicy pomiędzy dwoma dominującymi kolorami, dzięki któremu twoja fryzura nabierze nowego blasku. Unikalny sposób farbowania włosów pozwoli nam wydobyć ich piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty.

W odróżnieniu od pasemek niekiedy baleyage jest prawie niezauważalny, dopiero światło lub słońce uwydatniają wielobarwne refleksy.
Pasemka natomiast są wyraźne i dostrzegalne na pierwszy rzut oka: wielokolorowe lub np. wykonane na zasadzie kontrastu: jasne włosy, ciemniejsze pasemka.


Dzięki profesjonalnym środkom, takim jak Platinium Plus, Platinium bez amoniaku czy Majimeches, otrzymujemy efekt lśniących blond pasemek i zdrowych włosów. Innowacyjny produkt L'Oréal Platinium Plus to połączenie technologii Nuticeride i białego wosku pszczelego, przez co rozjaśniane włosy nie są niszczone, nie tracą elastyczności, a nabierają blasku.
Majimeches nie zawiera amoniaku, jest bezpieczny dla włosów. Pozwala na wykonanie koloryzacji w 15 minut, dając pojaśnienie w odcieniach złota.

 

Powrót

Zobacz też inne koloryzacje w formie balejażu.